Zasady uczestnictwa uczniów w Programie Comenius

ZASADY UCZESTNICTWA UCZNIÓW

W PROGRAMIE COMENIUS

Regulamin wewnętrzny

1. Program Comenius „LET´S MEET WHERE OURE CULTURES MEET”  jest adresowany do uczniów Szkoły Podstawowej w Starej Słupi.
  1. Udział w tym programie jest dobrowolny.
  1. Młodzież biorąca udział w programie jest zobowiązana do aktywnego uczestnictwa w akcjach i działaniach organizowanych i monitorowanych przez Koordynatora Programu oraz nauczycieli stanowiących Zespół Organizatorski Programu.
  1. Uczniowie oceniani są za swoje zaangażowanie w realizację Programu w skali punktowej od 1 – 5.
  1. Uczniowie, którzy uzyskają największą ilość punktów typowani są do wyjazdów zagranicznych zaplanowanych przez Koordynatora Programu.
  1. W przypadku, gdy kilku uczniów uzyska tę samą ilość punktów, o jego wyjeździe decyduje dyrektor szkoły po konsultacjach z wychowawcą i zespołem uczącym         w danej klasie (pod uwagę brane są oceny z języka angielskiego, zachowanie ucznia, udział w konkursach związanych z projektem).
  1. Uczniowie mogą brać udział w wyjeździe zagranicznym tylko raz w trakcie trwania Programu (2 lata).