Program edukacyjny „Zdrowo Maluchowo”

Z myślą o najmłodszych Fundacja Ziko dla Zdrowia rozpoczęła realizację nowego programu edukacyjnego „Zdrowo Maluchowo”. Został on przygotowany z myślą o dzieciach w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym.

W ramach tej inicjatywy na stronie internetowej Fundacji regularnie będą publikowane materiały edukacyjne, dzięki którym przygotowanie i przeprowadzenie wartościowych zabaw z dzieckiem będzie dla każdego rodzica lub opiekuna proste i przyjemne. Publikowane materiały związane będą z tematyką zdrowia: właściwym trybem życia, zdrowym odżywianiem, aktywnością fizyczną, czy higieną osobistą. Skorzystanie z nich jest darmowe i nie wymaga logowania.

Szczegółowe informacje: https://www.zikodlazdrowia.org/nasze-dzialania/zdrowo-maluchowo/