IX Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia

Dnia 4 października 2019 r. nasza szkoła po raz pierwszy uczestniczyła w obchodach IX Światowego Dnia Tabliczki Mnożenia. Jest to akcja edukacyjna, której głównym celem jest propagowanie nauczania/uczenia się poprzez zabawę. Główne motto akcji brzmiało „Młodsi sprawdzają, czy starsi tabliczkę mnożenia znają”.

Dla dzieci to świetna okazja do przypomnienia sobie tabliczki mnożenia po wakacyjnej przerwie oraz do uświadomienia sobie, iż tabliczka mnożenia jest niezbędna w życiu codziennym. W tym dniu po szkole krążył Patrol Egzaminacyjny, przepytujący uczniów, nauczycieli oraz pracowników szkoły. Osoby, które odpowiedziały bezbłędnie otrzymywały imienny certyfikat oraz Tytuł Eksperta Tabliczki Mnożenia. W każdej klasie został również przeprowadzony konkurs. Zwycięzcami zostali:

1. Miłosz Krężelewska kl. III
  2. Gabriela Lasek kl. IV
  3. Jakub Gąsior kl. V
  4. Nicola Soboń kl. V
  5. Martyna Kargul kl. VI
  6. Krystian Sobkiewicz kl. VII
  7. Igor Piórek kl. VII
  8. Andrzej Nowak kl. VIII

Mistrzowie otrzymali nagrodzeni. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.