Ferie w Świętokrzyskim Parku Narodowym

Z racji ferii w tym roku przygotowaliśmy super aktywności, które pozwolą najmłodszym odkryć przyrodę i spędzić ciekawie wspólny wolny czas.

Oto one:

Malowane ptaki – warsztaty plastyczne, podczas których będziemy rozwijać kreatywność i doskonalić umiejętności plastyczne oraz techniczne, inspirując się ptasim światem.

Zajęcia odbędą się 15.02.2024 r. (czwartek), w siedzibie Dyrekcji Świętokrzyskiego Parku Narodowego w Bodzentynie. Rozpoczną się o godzinie 10:00 i potrwają do ok. godziny 12:00. Wszelkie materiały zapewnia ŚPN.

Na tropie skarbu – zajęcia w terenie, podczas których przeniesiemy się do Świata Odkrywców Przyrody. Świata, który jest pełen zagadek, tajemnic i ciekawostek. Będziemy poruszać się ścieżką przyrodniczą z Nowej Słupi na Łysą Górę i rozwiązywać przygotowane różne zadania. Po zakończeniu zajęć istnieje możliwość zwiedzenia Muzeum Przyrodniczego ŚPN na Świętym Krzyżu.

Zajęcia odbędą się 22.02.2024 r. (czwartek) i rozpoczną się o 10:00. Zbiórka będzie przy bramie wejściowej do ŚPN w Nowej Słupi.

Obowiązuje ubranie i obuwie terenowe. Warto wziąć również termos i przekąski.

Udział w zajęciach jest bezpłatny, jednak ilość miejsc jest ograniczona. Zajęcia kierowane są do dzieci w wieku 7-12 lat oraz ich opiekunów/rodziców.

Obowiązują zapisy pod tel. 41 311 51 06 wew. 52.

Bardzo prosimy o rozpowszechnienie tej informacji wśród uczniów i ich rodziców, w załączeniu przesyłam plakat wydarzenia.

Serdecznie zapraszamy do udziału :)