Spektakl ,,Czerwony kapturek"

Dnia 08.10.2019 r. uczniowie z klas od 0 do V Szkoły Podstawowej w Starej Słupi obejrzeli przygody Czerwonego Kapturka w zupełnie nowej odsłonie w wykonaniu aktorów z teatru Blaszany Bębenek z Trzebiny koło Krakowa.

Spektakl ,,Czerwony kapturek" była to luźna adaptacja baśni Charles'a Perraulta o tym samym tytule. Przedstawienie opowiadało o przygodach znanejna całym świecie dziewczynki w czerwonym kapturku. Aktorzy przenieśli widzów do świata baśni, gdzie spotkali nie tylko Czerwonego Kapturkai Złego Wilka, ale również: bardzo głodnego niedźwiadka, zagubionąpszczółkę, pana sowę, który zmaga się z wielkim problem i kilka innych,równie barwnych postaci.

W spektaklu było można usłyszeć trzy utwory śpiewane na żywo oraz zabawyz dziećmi takie jak wspólne szukanie miodu i segregacja jajek z Czerwonym Kapturkiem.

Przedstawienie było wesołe oraz zachęcało najmłodszych do wspólnej zabawy