• Odwiedziny: 902084

Mistrzostwa Powiatu w tenisie stołowym

W dniu 08.03.2019 r. odbyły się Mistrzostwa Powiatu w drużynowym tenisie stołowym.

Zawody zostały rozegrane na hali sportowej w Bilczy z udziałem dziewcząt i chłopców w kategorii młodszej (2006 r. i młodsi). Uczniowie Szkoły Podstawowej w Starej Słupi wzięli udział w obydwu kategoriach dziewcząt i chłopców. Wśród dziewcząt wystartowało 6 drużyn, natomiast wśród chłopców 9.  Bardzo dobrze zaprezentowali się chłopcy, którzy w gronie bardzo mocnych drużyn zajęli  II miejsce ustępując jedynie drużynie z Porzecza. Dzięki temu zakwalifikowali się do udziału w półfinałach wojewódzkich. Nasi chłopcy wystąpili w składzie: Adam Sepioło, Paweł Chlewicki oraz rezerwowi Oskar Soboń i Mikołaj Przemyski. Skład dziewcząt był następujący: Daria Sławek, Liliana Rebusińska oraz Magdalena Dziółko.