MIĘDZYNARODOWY DZIEŃ ZIEMI

22 KWIETNIA  MIĘDZYNARODOWY DZIEŃ ZIEMI

W naszej szkole obchody Dnia Ziemi odbyły się w dniach 15-18 kwietnia.W tym czaie uczniowie przystąpili do szkolnego turnieju wiedzy ekologicznej pod hasłem”Przyroda jest piękna gdy jest bezpieczna”Konkurs odbył się w dwóch kategoriach wiekowych: klasyIV_-V i  VII-VIII.Do konkursu przystapiło 15 uczniów.

W grupie klas IV-V

I miejsce -Zuzanna Przemyska-uczennica klasy V

II miejsce -Bartosz Kaniewski -uczen klasy IV

II miejsce- Wiktoria Sławek-uczennica klasy IV

W grupie VII-VIII

I miejsce- Gabriela Lasek uczennica klasy VIII

II miejsce- Nikola Kończak uczennica klasy VII

III miejsce-Damian Sławek uczeń klasy VIII

IV miejsce-Alicja Kargul uczennica klasy VII.

Zwycięzcom serdecznie gratulujemy.!!!!

W czasie obchodów odbywały się również  gry i zabawy ekologiczne,uczniowie klas I-V pod opieką wychowawców,rodziców przygotowali ciekawe prace np.:  „ Las w słoiku”, „ Mata sensoryczna” ciecz  nienewtonowska-„Model Ziemi”. Wszyscy wykazali  się kreatywnością i pomysłowością.Dużym zainteresowaniem cieszył się Strój ekologiczny przygotowany prze uczniów,a podczas jego pokazu mogliśmy podziwiać pomysłowość przyszłych projektantów mody.Na szczególne wyróżnienie zasługuje strój wykonany prze Zuzanne Przemyską -uczennice klasy V.

Wszyskim zangażowanym w obchody Dnia Ziemi serdecznie dziękujemy i zapraszamy do obejrzenia galerii.

Aneta Kluzek, Barbara Chrobot