„Misja: Czyste powietrze”

Szanowni Państwo,

z okazji Dnia Ziemi ogłaszamy plastyczny konkurs ekologiczny „Misja: Czyste powietrze” dla placówek, które uczestniczą w programie Edukacyjnej Sieci Antysmogowej!

Do udziału w konkursie zapraszamy dzieci przedszkolne, uczniów klas 1–3 szkół podstawowych oraz uczniów szkół specjalnych: podstawowych i ponadpodstawowych.

Zgłoszenia przyjmujemy do 12 maja 2024 r.

Zadanie konkursowe

Czekamy na prace, w których w interesujący i twórczy sposób pokazany zostanie problem smogu, jego wpływ na zdrowie lub aktywne działania na rzecz czystego powietrza!

Praca powinna być wykonana dowolną techniką malarską lub rysunkową na kartce formatu minimum A4 lub w dowolnym programie graficznym.

Jak zgłosić pracę?

Nauczyciel zgłasza prace uczniów w odpowiedniej kategorii konkursowej poprzez formularz dostępny na stronie esa.nask.pl w zakładce „Konkurs” , załączając:

• skan pracy lub plik z zapisaną pracą graficzną ucznia;
  • zgodę na przetwarzanie danych osobowych ucznia.

Nagrody

Wyłonimy zdobywców miejsc I–III w każdej kategorii konkursowej. Laureaci otrzymają od nas dopasowane do wieku dziecka zestawy nagród rzeczowych.

Wśród nagród znajdują się piękne ekologiczne torby z logo ESA i worki, które zabierzecie do szkoły czy na zajęcia sportowe. Macie doskonałą okazję, by być bardziej eko!

Nagrodzone prace zostaną ponadto opublikowane na stronie ESA, na Facebooku oraz na ekranach w szkołach sieci ESA.

Szczegóły konkursu

Wszystkie informacje na temat konkursu, regulamin i formularz zgłoszeniowy znajdują się w zakładce konkursowej na naszej stronie: https://esa.nask.pl/konkurs .

Serdecznie zapraszamy do udziału w konkursie i życzymy powodzenia!

Zespół Edukacyjnej Sieci Antysmogowej