Native speaker w każdej szkole!

Przedstawiamy rewolucyjne podejście do nauki języka angielskiego - Native Speaker w każdej szkole, we współpracy z szkołą angielskiego online Tutlo!
Z dumą ogłaszamy, że nasza szkoła już włączyła się w program. Umożliwia on naszym uczniom regularny kontakt z native speakerem podczas zajęć z angielskiego. To niezwykła szansa na doskonalenie umiejętności językowych dla naszych uczniów!

Jak to działa? Na lekcjach angielskiego łączymy się z native speakerem. Uczniowie ostatnie 10-20 minut każdej lekcji korzystają z arkuszy i gier językowych utrwalając wiedzę.

Naszym celem jest pokonanie bariery językowej i urozmaicenie procesu nauki. Każda klasa będzie miała okazję skorzystać z lekcji z native speakerem, dzięki dostępowi do nowej usługi dla szkół: Native Speaker na żądanie!
Wszystkich rodziców zapraszamy do zapisania swoich dzieci, aby w pełni skorzystać z tego, co przygotowało dla uczniów Tutlo:
Trzymamy kciuki za rozwój naszych uczniów i cieszymy się, że już teraz inaugurujemy program "Native Speaker w każdej szkole"!