Zawody w tenisie stołowym

Dnia 29 listopada 2023r. w Szkole Podstawowej w Starej Słupi odbyły się gminne zawody dziewcząt i chłopców w tenisie stołowym w starszej kategorii wiekowej (klasy VII-VIII). Wzięły w nich udział wszystkie szkoły z terenu Gminy Nowa Słupia w kategorii chłopców, oraz 6 szkół w kategorii dziewcząt. W obu kategoriach zwyciężyły reprezentacje Szkoły Podstawowej w Jeleniowie. Dziew 7  grudnia 2023r. w Szkole Podstawowej w Starej Słupi odbyły się gminne zawody dziewcząt i chłopców w tenisie stołowym w młodszej kategorii wiekowej (rocznik 2011 i młodsi). Udział w nich wzięły szkoły z terenu Gminy Nowa Słupia. Wśród chłopców pierwsze miejsce zajęła Szkoła Podstawowa z Nowej Słupi, natomiast wśród dziewcząt I miejsce zajęła Szkoła Podstawowa z Jeleniowa, a II miejsce Szkoła Podstawowa ze Starej Słupi.