Ślubowanie klasy I

25 października odbyło się Ślubowanie Klasy Pierwszej. Był to dzień, pełen wzruszeń i radości, który na zawsze pozostanie w naszych sercach.

Podczas tej wyjątkowej uroczystości, uczniowie klasy pierwszej zaprezentowali krótki program artystyczny, w którym w uroczystych strojach recytowali urocze wierszyki i śpiewali piosenki z ogromnym zaangażowaniem. Ich występ zachwycił wszystkich obecnych na sali.

Najważniejszym momentem było ślubowanie, którego dokonał Dyrektor Andrzej Lauko. To symboliczne przyjęcie do grona uczniów naszej szkoły było chwilą pełną znaczenia i odpowiedzialności. Po ślubowaniu każde dziecko otrzymało pamiątkowe dyplomy oraz słodkie upominki.
Nasi pierwszoklasiści zostali także serdecznie przywitani przez starszych kolegów z klasy drugiej. To gest wsparcia i przyjaźni, który z pewnością sprawił, że nasi najmłodsi czuli się mile widziani w szkolnej społeczności.

Po oficjalnej części, wszyscy udaliśmy się na pamiątkowe zdjęcia, które uwieczniły ten wyjątkowy dzień. Następnie, nasze dzieci wraz z rodzicami i wychowawczynią, wróciły do klasy, gdzie czekał na nich słodki poczęstunek przygotowany przez zaangażowanych rodziców. To był czas, który umożliwił nam spędzenie miłych chwil w przyjacielskiej atmosferze.
Serdecznie dziękujemy wszystkim rodzicom, nauczycielom i uczniom za udział w tej istotnej uroczystości. Życzymy naszym pierwszoklasistom owocnej i radosnej nauki w nadchodzącym roku szkolnym. To dopiero początek wspaniałej przygody z edukacją!