Ogródek warzywny

12 maja 2023 roku uczniowie klas I-III, pod opieką swoich wychowawczyń - A. Kargul, D. Mizerskiej i J. Gibały, miło spędzili czas, pracując wspólnie w założonym ogródku warzywnym. Po przybyciu na miejsce, podzieliliśmy się na zespoły, którym przypisano różne zadania. Klasa I zajęła się sadzeniem kwiatów, które wcześniej były hodowane w ich własnej klasie, natomiast klasy II i III zajęły się siewem warzyw, takich jak marchewki, pietruszki, buraczki i szpinak. Każdy z uczniów w pełni zaangażował się w wykonywanie powierzonych mu obowiązków. Podczas wykonywania tych czynności dzieci rozmawiały między sobą na temat wspólnej pracy z rodzicami na działce.

Warto wspomnieć, że przy przygotowywaniu ogródka warzywnego pomogli nam także rodzice, za co serdecznie dziękujemy. Ta współpraca dostarczyła dzieciom wiele radości.