Zapraszamy do wzięcia udziału w bezpłatnych próbnych egzaminach

Serwis dyktanda.pl serdecznie zachęca uczniów ósmej klasy do wzięcia udziału w próbnych egzaminach ósmoklasisty!

Zapraszamy do wzięcia udziału w bezpłatnych próbnych egzaminach, które odzwierciedlają standardy egzaminacyjne i zostały przygotowane przez doświadczonych egzaminatorów.

W ramach próbnych egzaminów, będziecie mieli możliwość rozwiązać 18 arkuszy z języka polskiego oraz 16 arkuszy z matematyki. W ten sposób, możecie sprawdzić swoją wiedzę i umiejętności w praktyce, co pozwoli w lepszym stopniu przygotować się do egzaminu ósmoklasisty.

Podczas próbnego egzaminu ósmoklasisty, uczniowie będą mieli do czynienia z różnymi formami pytań, w tym z pytanianiami otwartymi i zamkniętymi.

Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony internetowej:
https://www.dyktanda.pl/egzamin-osmoklasisty/ w celu uzyskania dodatkowych informacji

Biorąc udział w próbnych egzaminach, zyskasz pewność siebie i unikniesz niepotrzebnego stresu podczas egzaminu ósmoklasisty.

Serdecznie pozdrawiamy,
Zespół Dyktanda.pl i Mathematics.live