Wtorek, 2024-05-07

Imieniny: Augusta, Gizeli

Zawody Mini Piłce Siatkowej dziewcząt i chłopców.

W poniedziałek, 27 lutego 2023 r. w Hali Sportowej przy Zespole Szkół w Nowej Słupi odbyły się Gminne Igrzyska Szkół Podstawowych w Mini Piłce Siatkowej dziewcząt i chłopców. Do rywalizacji przystąpiło pięć reprezentacji dziewcząt (SP Stara Słupia, SP Jeleniów, SP Nowa Słupia, SP Jeziorko i SP Rudki) i cztery drużyny chłopców (SP Jeziorko, SP Jeleniów, SP Nowa Słupia i SP Rudki).

Turniej otworzyli Pan Burmistrz Andrzej Gąsior i Pani Dyrektor Renata Storzysz, życząc młodym sportowcom udanych rozgrywek w „duchu fair play”.

Zawody jak zawsze stały na wysokim poziomie. Po wyrównanej rywalizacji wyłoniono najlepszych. Oto klasyfikacja:

Dziewczęta:

I miejsce – SP Rudki

II miejsce – SP Nowa Słupia

III miejsce – SP Jeziorko

IV miejsce – SP Stara Słupia

V miejsce - Jeleniów

Chłopcy:

I miejsce – SP Nowa Słupia

II miejsce – SP Rudki

III miejsce – SP Jeleniów

IV miejsce – SP Jeziorko

1 marca   2023 r. w Hali Sportowej w Nowej Słupi odbyły się Gminne Mistrzostwa w piłkę siatkową dziewcząt i chłopców w kategorii klas VII – VIII. Organizatorem Igrzysk zgodnie z gminnym harmonogramem imprez sportowych dzieci i młodzieży była Szkoła Podstawowa  w Nowej Słupi

Wśród dziewcząt do rywalizacji przystąpiło 4 drużyny : SP Jeziorko , SP Stara Słupia, SP Rudki i SP Nowa Słupia; natomiast wśród chłopców 6 drużyn : SP Jeleniów, SP Jeziorko, SP Rudki ,    SP Nowa Słupia, SP Stara Słupia oraz SP Mirocice.

Po bardzo zaciętej rywalizacji klasyfikacja końcowa przedstawia się następująco:

Chłopcy:

I miejsce – SP Nowa Słupia