Na początku było słowo...

Co roczne przedstawienie jasełkowe to stała tradycja Szkole Podstawowej w Starej Słupi.

15 grudnia odbyły się Jasełka pt. „Na początku było słowo…”, które mają wieloletnią tradycję,  a w wykonaniu naszych uczniów, w podniosłej przedświątecznej atmosferze nabrały szczególnego charakteru.

Jasełka są najmilszym sposobem przypomnienia o wydarzeniach sprzed ponad dwóch tysięcy lat. Wprowadzają w nastrój Świąt Bożego Narodzenia. Występ dzieci wywołał uśmiech na twarzach uczniów, nauczycieli.
Przedstawienie miało bardzo atrakcyjną formę wizualną i symboliczną.  Jak również niezwykle efektywną scenografię wykonaną przez panie: Agatę Kargul i Sylwię Kaniewską:

W Jasełkach wzięli udział uczniowie kl. „O” oraz I-VIII, którzy przygotowali je pod kierunkiem

p. Anny Majzel. Oprawę muzyczną zapewnił p.  Jacek Góra.

Najważniejsza była świąteczne atmosfera – idą święta, a z nimi radość bycia razem.

Niech wszystkim udzieli się świąteczny nastrój!

Wesołych Świąt!