Piernikowe warsztaty

Dnia 06 grudnia 2021 r. w świetlicy wiejskiej w Starej Słupi odbyły się warsztaty piernikowe dla uczniów Szkoły Podstawowej w Starej Słupi. Warsztaty miały na celu kultywowanie tradycji wspólnego pieczenia pierników przed okresem Świąt Bożego Narodzenia.

Po  upieczeniu  pierniczków,  uczestnicy  warsztatów  mogli  pokazać swoje  zdolności  artystyczne, a przy pomocy lukru i ozdób cukierniczych powstawały małe dzieła sztuki. Wszyscy uczestnicy warsztatów byli bardzo mocno zaangażowani.

Organizatorami warsztatów był Klub Seniora „Aktywni”, Rada Rodziców Szkoły Podstawowej w Starej Słupi oraz KGW Świętokrzyskie Niezapominajki.

Pragniemy serdecznie podziękować wszystkim uczestnikom za udział w warsztatach pieczenia pierników. Mamy nadzieję, że wspólnie spędzony czas był dla Państwa czasem miłym, spędzonym radośnie i kreatywnie razem z dziećmi.

Jeszcze raz dziękujemy za Państwa pracę, pomysły i zaangażowanie.