WYCIECZKA DO WARSZAWY W RAMACH PROJEKTU „SZKOLNA ŚWIETLICA STOWARZYSZENIA SZKLANY DOM”

Dnia 23 listopada 2021 r. odbyła się jednodniowa wycieczka do Warszawy w ramach projektu „Szkolna Świetlica Stowarzyszenia Szklany Dom”, podczas której uczestnicy zwiedzili najciekawsze miejsca w stolicy: Stare Miasto – Plac Zamkowy z Kolumną Zygmunta III Wazy, Rynek, Krakowskie Przedmieście oraz pomnik Warszawskiej Syrenki i Grób Nieznanego Żołnierza na Placu Piłsudskiego.

Po aktywnym zwiedzaniu udaliśmy się na pyszny obiad, który dodał nam sił na kolejną atrakcję – Centrum Nauki Kopernik (zwiedzanie wystaw stałych), do którego dotarliśmy warszawskim metrem. Wizyta w tym obiekcie pozwoliła nam zobaczyć
i poznać wiele zjawisk, podczas której uczyliśmy się lub słyszeliśmy z lekcji geografii, chemii, biologii i fizyki.

Zapraszamy na fotorelację.