Remont łazienek

Równolegle z pracami termomodernizacyjnymi w budynku Szkoły Podstawowej w Starej Słupi  przeprowadzono remont  3 łazienek na 1 piętrze i 1 na parterze. Remont polegał na demontażu starych płytek na ścianach i podłodze, WC, umywalek, kabin, wykonaniu prac hydraulicznych i murarskich i montażu nowych płytek i wc, montażu nowych kabin, wymianie drzwi. Remont został wykonany dzięki wsparciu finansowym z funduszu Rady Sołeckiej wsi Stara Słupia w wysokości 35 000,00 zł.

Słowa podziękowania kierujemy do Rady Sołeckiej wsi Stara Słupia, pracowników Urzędu Miasta  i Gminy Nowa Słupia zaangażowanych w prace związane z remontem łazienek oraz do firmy „KM-BUD” Krzysztof Kończak.

Remont łazienek szkolnych poprawił ich stan higieniczno-sanitarny, funkcjonalność oraz bezpieczeństwo uczniów i pracowników Szkoły Podstawowej w Starej Słupi.