Wtorek, 2024-05-07

Imieniny: Augusta, Gizeli

Dofinansowanie dla Szkoły Podstawowej w Starej Słupi w ramach programu „Aktywna Tablica”

W ramach programu zostały zakupione pomoce dydaktyczne, narzędzia i sprzęt: multimedialne programy specjalistyczne eduSensus, materiały i publikacje drukowane wspierające pracę terapeuty lub stanowiące obudowę metodyczną dla program ów multimedialnych eduSensus multimedialne, tablety, laptop, Microsoft Surface Pro 7, monitor interaktywny, mikrofon logopedyczny. Zostaną one wykorzystane do terapii i kształcenia uczniów ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi.

Zastosowanie w szkole na zajęciach nowoczesnych programów terapeutycznych zapewni uczniom wysoką jakość kształcenia, adekwatną do ich indywidualnych potrzeb.

Wykorzystanie multimedialnych programów zwiększy zaangażowanie się dzieci w procesie uczenia i pomoże osiągnąć zakładany cel.

W/w pomoce dydaktyczne, narzędzia oraz sprzęt zostały zakupione i dostarczone przez Wydawnictwo Nowa Era z Warszawy.