Finansowe wsparcie dla Szkoły Podstawowej w Starej Słupi z rezerwy oświatowej MEN

Finansowe wsparcie dla Szkoły Podstawowej w Starej Słupi w wysokości 72 152,00zł z rezerwy oświatowej MEN na doposażenie pracowni przyrodniczych . Środki finansowe zostały przekazane przez Gminę Nowa Słupia w formie dotacji celowej.

Dofinansowanie zostało przeznaczone na zakup pomocy dydaktycznych do realizacji podstawy programowej z biologii, chemii, fizyki i geografii.

Zakupiono monitory interaktywne najnowszej generacji, laptopy, cyfrowe laboratorium Labdisc, multimedialne laboratorium Stem, nawigacja GPS, mikroskop z kamerą, wizualizery, program multimedialny Atlas świata  i przyrodniczy oraz pomoce dydaktyczne z chemii i fizyki.

Dzięki zakupionym, nowoczesnym pomocom edukacyjnym poprawi się jakość kształcenia uczniów i warunki pracy nauczycieli.

W/w sprzęt i pomoce dydaktyczne zostały dostarczone i zamontowane przez firmę AV Multimedia Małysz i Spółka z Kielc.