PODSUMOWANIE KONKURSU EKOLOGICZNEGO

22 kwietnia na całym świecie obchodzony jest  Dzień Ziemi.Społeczność naszej szkoły aktywnie włączyła się w obchody tego święta. Jednym z zaplanowanych z tej okazji działań był szkolny konkurs ekologiczny składający się z dwóch etapów.

I etap odbył się w formie zdalnej i polegał na rozwiązaniu testu wiedzy ekologicznej w którym wzięło udział 20 uczniów z klas IV- VIII.

II etap odbył się 13  maja w szkole przy  zachowaniu reżimu sanitarnego. W konkursie uczestniczyły trzyosobowe zespoły uczniów z klas IV- VIII.

Konkurs składał się z czterech rund:

I runda: CZĘŚĆ TEORETYCZNA  sprawdzająca wiedzę ekologiczną

II runda: CO SYMBOLIZUJĄ PRZEDSTAWIONE ZNAKI EKOLOGICZNE

III runda: ODCZYTANIE TEKSTÓW EKOLOGICZNYCH

IV runda: PLAKAT ZACHĘCAJĄCY DO OCHRONY PRZYRODY

WYNIKI KONKURSU

I miejsce - klasa VI i  VII ( gr. 1 M.Kargul, I.Kończak, M.Przemyski ) -  67 pkt.

II miejsce -   klasa  VII  ( gr.2) - 63 pkt.

III miejsce -  klasa IV( gr.1  N.Kończak, J.Lasek , A.Kargul)   i   klasa VIII  -62 pkt.

wyróżnienie – Klasa V i  IV(gr.2) Julia Wzorek, Robert Bąk

Uczestnicy konkursu otrzymają dyplomy i drobne upominki.Wszystkim serecznie  gratulujemy i cieszymy się , że wspólna zabawa sprawiła wiele radości i  uśmiechu.