Zajęcia edukacyjno-prewencyjne w Szkole Podstawowej w Starej Słupi

Dnia 17.05.2021 r. w Szkole Podstawowej w Starej Słupi odbyły się zajęcia edukacyjno-prewencyjne dla uczniów klas I-III oraz VI-VIII w trybie stacjonarnym, a także dla kl. IV-VI w  trybie zdalnym, dotyczące bezpieczeństwa w ruchu drogowym oraz zasad udzielania pierwszej pomocy .

W/w zajęcia zostały przeprowadzone przez starszą sierżant Małgorzatę Pędzik oraz sierżanta sztabowego Tomasza Klimczewskiego z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji w Kielcach.

W czasie warsztatów dzieci uczyły się jak dbać o własne bezpieczeństwo w ruchu drogowym oraz jak zachowywać się w różnych sytuacjach życiowych. Sprzyjał temu profesjonalizm prowadzących zajęcia oraz aktywne uczestnictwo uczniów w spotkaniu.