Dotacja z Ministerstwa Sportu i Turystyki na budowę boiska wielofunkcyjnego przy Szkole Podstawowej w Starej Słupi

Stowarzyszenie na rzecz rozwoju oświaty w Starej Słupi – „Szklany Dom” otrzymało dotację w wysokości 309 300 zł ze środków Funduszu Rozwoju Kultury Fizycznej na zadanie „Budowa boiska wielofunkcyjnego przy Szkole Podstawowej w Starej Słupi”. Powyższa dotacja została przyznana przez Ministerstwo Sportu i Turystyki w ramach Programu rozwoju lokalnej infrastruktury sportowej „Sportowa Polska” edycja 2020.

Boisko o wymiarach 24m x 44m będzie posiadać boisko do piłki ręcznej, 2 boiska do koszykówki, boisko do siatkówki, boisko do tenisa i badmintona. Przy płycie boiska będzie zbudowana trybuna dla 76 osób oraz zamontowane 4 słupy oświetleniowe.