Gminne zawody sportowe w drużynowym tenisie stolowym

Dnia 25 listopada w Szkole Podstawowej w Starej Słupi odbyły się gminne zawody sportowe w drużynowym tenisie stołowym. Na starcie stanęło 6 szkół podstawowych oraz 2 gimnazja z terenu gminy w kategorii dziewcząt i chłopców. W sumie w zawodach brało udział około 60 zawodników i zawodniczek. Nie wzięły udziału w zawodach szkoły podstawowe z Nowej Słupi i Jeziorka oraz gimnazjum z Nowj Słupi.

W toku sportowej rywalizacji zapadły następujace rozstrzygnięcia.
Wśród gimnazjów w kategorii chłopców wygrało gimnazjum z Paprocic, natomiast w rywalizacji dziecząt górą były reprezentantki z Rudek.

W kategorii chłopców szkół podstawowych: pierwsze miejsce zajęły Paprocice wyprzedzając zawodników z Mirocic (2 miejsce) oraz ze Starej Słupi (3 miejsce). Wśród dziewcząt pierwsze miejsce wywalczyły zawodniczki ze Starej Słupi, drugie miejsce reprezentacja z Mirocic, a trzecie z Jeleniowa.