Wtorek, 2024-04-23

Rok Szkolny 2011-2012

Osiągnięcia uczniów Publicznej Szkoły Podstawowej

w Starej Słupi w roku szkolnym 2011-2012

• Wyróżnieni uczniowie w konkursie "Zachowaj Trzeźwy Umysł 2012":                                                                  Jakub Dąbrowski, Wiktoria Złomek, Piotr Dudzic.

• Drużyna chłopców, w której skład wchodzili uczniowie z klasy III i II

zajęli III miejsce w XII Turnieju Piłki Nożnej

"Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku"

na szczeblu powiatowym.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

•   Uczennica klasy II - Zuzanna Sikora

zotała laureatką pierwszego miejsca  w I grupie wiekowej

w XIV edycji Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego

dla dzieci i młodzieży pod hasłem:

"20 lat Straży Pożarnej - jak nas widzą, tak nas malują".

Uczennica ta została zakwalifikowana do eliminacji wojewódzkich.

Serdecznie gratulujemy, oraz życzymy dalszych sukcesów!

• Klasa IV  w Publicznej Szkole Podstawowej w Starej Słupi „KLASĄ PIĘKNYCH UMYSŁÓW”

6 października 2011 roku w Świętokrzyskim Centrum Doskonalenia Nauczycieli odbyło się spotkanie pn. „Piękne umysły spotykają się”, na którym miało miejsce podsumowanie certyfikatu „Szkoła Pięknych Umysłów”. Na uroczystości obecni byli pani Lidia Pasich – koordynator  projektu, prof. dr hab. Teresa Giza (Wszechnica Świętokrzyska), pan Jacek Wołowiec  - dyrektor ŚCDN. Naszą szkołę reprezentowali:  pan dyrektor Andrzej Lauko i pani Anna Budzińska – szkolny opiekun projektu, którzy z rąk organizatorów projektu otrzymali tablicę, statuetkę oraz pamiątkowe znaczki dla 11 uczniów biorących udział w Projekcie: „Klasa Pięknych Umysłów”.

Klasa IV: Krzyś Białoskórski, Małgosia Bochenek, Michał Dziułka, Ilona Kałuża, Wiktoria Karbowniczek, Paulina Kozera, Agnieszka Łasisz, Konrad Piórek, Karol Pustuła, Maciej Przemyski, Paulina Sala wraz z nauczycielką Anną Budzińską realizowała zadania modułu ODYS, których celem było: rozbudzenie u uczniów zainteresowań, twórczej wyobraźni, oryginalności myślenia, rozbudzania i doskonalenia chęci poszukiwania różnych, innowacyjnych rozwiązań napotkanych problemów.