Lata 2005 - 2008

2005 -2008

•      I miejsce w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Wiedzy o ks. Markiewiczu – 2005r. – Sylwia Kucharska;
  •      I miejsce w Konkursie „85 lat PCK” zorganizowanym przez  KO i PCK w Kielcach. – 2006r. –  Kornelia Wiśniewska;
  •      III miejsce w konkursie powiatu kieleckiego „ My zmieszanych odpadów nie wyrzucamy” 2007r.
  •      Wyróżnienie w Konkursie Kuratorium Oświaty w Kielcach „Młodzi w poszukiwaniu autorytetów” – 2007r.- Jakub Cybularz
  •      Wyróżnienie dla Kingi Złomek w VI Wojewódzkim Konkursie Młodych Twórców Poezji - "Poezja ogród naszych marzeń".
  •      Wyróżnienie dla Wiktorii Przemyskiej w ogólnopolskim konkursie „ I ty możesz zostać baśniopisarzem” – 2008r.
  •      Wyróżnienie w konkursie plastycznym Agencji Rynku Rolnego „Szklanka mleka” – 2008r. – Mateusz  Dziółko.
  •      IV miejsce w kategorii dziewcząt i chłopców w mistrzostwach powiatu kieleckiego w drużynowym tenisie stołowym – 2008r.
  •      Julia Przemyska - udział w Wojewódzkim Konkursie Matematyczno-Przyrodniczym
  •      Tytuł "Nauczyciel z klasą" otrzymali: Jolanta Gibała, Anna Sepioło, Anna Majzel, Krystyna Oględzińska, Zbigniew Latała nadany przez Centrum Edukacji Obywatelskiej oraz Gazetę Wyborczą pod patronatem Ministra Edukacji
  •      Tytuł "Uczniowie z klasą" otrzymali  uczniówie  PSP w Starej Słupi nadany przez Gazeta.pl oraz Gazetę Wyborczą.
  •      II miejsce dla PSP w Starej Słupi w podsumowaniu Roku sportowego w latach 2007 i 2008.