Spotkanie opłatkowe

Boże Narodzenie to czas, kiedy wszyscy stają się dla siebie bardziej życzliwi, milsi, zapominają o wszelkich sporach oraz waśniach. Aby podkreślić wyjątkowy charakter tych świąt, już tradycyjnie jak co roku, uczniowie kl. IV i VI pod opieką Pani A. Majzel przygotowali przedstawienie bożonarodzeniowe pt. "Bóg się rodzi ...", które przybliżyło wszyskim atmosferę tego szczególnego czasu.

Kolędy zaśpiewały również dzieci z oddziału przedszkolnego z młodszej i starszej grupy. Były życzenia, łamanie się opłatkiem, kolędowanie i prezenty. W spotkaniu opłatkowym, które odbyło się 22 grudnia uczestniczyli mili goście w osobach: Ks. proboszcz K. Bartochowski, Wójt Gminy Nowa Słupia A. Gąsior, Radny Rady Gminy Nowa Słupia R. Karpiński, Dyr. GOK P. Sepioło, rodzice , nauczyciele, pracownicy obsługi oraz uczniowie PSP w Starej Słupi.