Gminny Turniej Tenisa Stołowego - Fotogaleria

W dniach 29 i 30 listopada 2017r. odbyły  się gminne zawody sportowe w drużynowym tenisie stołowym w dwóch kategoriach wiekowych: młodszej i starszej.

W dniu 29 listopada odbyły się zawody w kategorii młodszej (rocznik 2005 i młodsi) w której wśród chłopców  pierwsze miejsce zajęła Stara Słupia wyprzedzając Paprocice i Jeziorko. Natomiast  miejsce pierwsze wśród dziewcząt zajęły zawodniczki z Rudek, II miejsce z Jeleniowa a III miejsce Stara Słupia.

Dnia 30 listopada odbyły się zawody w kategorii starszej (roczniki 2004 i starsi) w której wśród chłopców pierwsze miejsce wywalczyli zawodnicy z Paprocic, drugie Rudki a trzecie Nowa Słupia. Wśród dziewcząt pierwsze miejsce zajęły zawodniczki z Rudek , drugie miejsce przypadło Nowej Słupi a trzecie dla zawodniczek z Jeleniowa.