Wyjazd do Teatru

17 maja 2017r. uczniowie naszej szkoły udali się do Kielc, aby obejrzeć spektakl muzyczny pt. „ Dzwonnik z Notre Dame”.

Ten fascynujący ponadczasowy musical, w którym nie zabrakło wspaniałych piosenek z przepiękna, poruszającą do łez muzyką, dodatkowo wzbogacony efektami i projekcjami multimedialnymi oraz grą świateł, wprowadziły uczniów w tą wyjątkową i wzruszającą opowieść.

„Dzwonnik z Notre Dame” to piękna opowieść o Quasimodo, który pokonuje swój lęk przed otoczeniem, przełamując barierę samotności i odrzucenia. Fabuła musicalu skłania do przemyśleń i refleksji, że innych powinniśmy cenić i kochać za to, co mają w głębi duszy i w sercu.

Wyjazd zorganizowały: nauczycielka języka polskiego Krystyna Oględzińska oraz nauczycielka nauczania wczesnoszkolnego Jolanta Gibała.