• Odwiedziny: 881962

VI Ogólnopolski Konkurs Plastyczny dla dzieci ,,Bezpiecznie na wsi - niebezpieczne atrakcje w wakacje!"

Dnia 10.06.2016 r. w Sali Lustrzanej Wojewódzkiego Domu Kultury w Kielcach odbyło się uroczyste podsumowanie etapu powiatowego VI Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego dla Dzieci „Bezpieczne na wsi – niebezpieczne atrakcje w wakacje”

Celem konkursu było promowanie pozytywnych zachowań z pracą i zabawą na terenach wiejskich, poszerzanie wiedzy dzieci na temat bezpieczeństwa i higieny pracy w gospodarstwie rolnym, ze szczególnym uwzględnieniem zapobiegania wypadkom najczęściej występującym latem, m.in. związanym ze żniwami, poruszaniem się po drogach publicznych, upadkami osób.

Miło nam poinformować, że praca naszej uczennicy klasy II Ingi Kończak wykonana pod nadzorem nauczyciela Pani Jolanty Gibały została wyróżniona w wyżej wymienionym konkursie przez członków Komisji Powiatowej.