Dzień Dziecka - fotogaleria

Dzień Dziecka połączony z Festynem Rodzinnym  zorganizowanym przy współpracy z Gminą Komisją Rozwiązywania Problemów Alkoholowych  w Nowej Słupi  to tradycyjnie w naszej szkole święto rozrywki i sportu. Szkolne świętowanie rozpoczęła akademia przygotowana przez uczniów kl. I-VI pod kierunkiem Pani Danuty Król. Uczniowie śpiewali piosenki, zaprezentowali różne układy taneczne.

Kolejnym etapem szkolnej uroczystości było podsumowanie szkolnego etapu konkursu „Moja Słupia-moje miejsce, moje życie, mój świat…”. Najlepsze prace uczniów zostały uhonorowane nagrodami książkowymi.

Koło Gospodyń Wiejskich ze Starej Słupi nagrodziło wszystkich uczestników konkursu na nazwę i logo Koła Gospodyń.

Wielką atrakcją dla dzieci było malowanie twarzy i włosów.

W Dniu Dziecka nie mogło zabraknąć konkursów zręcznościowych, wesołych wyścigów, przeciągania liny, rozgrywek w piłkę siatkową oraz miniturnieju piłki nożnej.

Strażacy z Ochotniczej Straży Pożarnej ze Starej Słupi zaprezentowali naszym uczniom strój i sprzęt strażacki.

Tradycją stało się już, że w tym dniu myśliwi z Koła Łowieckiego „Góra Chełmowa” organizują dzieciom ognisko, dziękując im w ten sposób za dokarmianie zwierząt w czasie zimy.

W tym roku pogoda sprzyjała pieczeniu kiełbasek, radosnemu świętowaniu przy ognisku.

Na zakończenie wszystkie dzieci  otrzymały z okazji swojego święta  słodki upominek.