Spektakl pt. ,,Skarb to nie tylko złoto"

Uczniowie PSP w Starej Słupi mieli okazję obejrzeć spektakl pt. "Skarb to nie tylko złoto" w wykonaniu aktorów Teatru Blaszany Nębenek.

"Skarb to nie tylko złoto" Jest to wesoła i wciągająca historia dwójki krasnali, którzy na polecenie króla wyruszają do lasu, aby odnaleźć roślinę potrzebną do sporządzenia mikstury, która pomoże w wypędzeniu dokuczliwych nietoperzy z zamku. Okazuję się, że czekają ich tam zabawne, czasem niebezpieczne oraz pouczające przygody, a z pomocą dzieci, które uwalniają krasnala z pajęczej sieci udaje im się szczęśliwie zakończyć swoją podróż. Spektakl przybliża widzom czym jest prawdziwa przyjaźń oraz dlaczego należy słuchać starszych od siebie osób i nie ufać nieznajomym.