Gminny Turniej Tenisa Stołowego - Fotogaleria

Dnia 27 listopada 2015 r. w Szkole Podstawowej w Starej Słupi odbyły się gminne zawody w tenisie stołowym o mistrzostwo gminy szkół podstawowych i gimnazjów.

W kategorii dziewcząt gimnazjum pierwsze miejsce zajęło - Gimnazjum nr I z Nowej Słupi, drugie miejsce - Gimnazjum nr III z Paprocic a trzecie miejsce - Gimnazjum nr II w Rudkach. Natomiast wśród chłopców pierwsze miejsce zajęło Gimnazjum nr I z Nowej Słupi. Wśród szkół podstawowych kolejność miejsc w kategorii chłopców, pierwsze miejsce Szkoła Podstawowa w Jeleniowie, drugie miejsce dla Publicznej Szkoły Podstawowej w Starej Słupi a trzecie dla szkoły z Rudek. natomiast w kategorii dziewcząt, pierwsze miejsce zajeła  Szkoła z Mirocic, drugie miejsce Szkoła z Jeleniowa, trzecie miejsce dla Szkoły w Jeziorku. Szkoła Podstawowa ze Starej Słupi wystąpiła w następujących składach: dziewczęta – Aleksandra Gąsior i Klaudia Jęczmień, chłopcy – Piotr Dudzic i Kamil Róg.